Zaloguj się

tel.: + 48 501 167 877, + 48 505 095 240

Sypialnia Crystal

Sypialnia to alkowa snu. Zamykasz oczy i odpływasz. Rano budzisz się zrelaksowana(y). Czasami to tylko marzenie, zestresowani zatraciliśmy naturalną umiejętność nocnego wypoczynku. Zadbaj o to, aby sypialnia była tylko sypialnią. Pozbądź się z niej radia, telewizora, komputera. Pamiętaj, że sypialnia ma być miejscem azylu, relaksu a nade wszystko odpoczynku, a nie kolejnym miejscem Twojej pracy. Postaw na naturę, na obecność naturalnych materiałów, które wpływają na nas uspokajająco. Postaraj się, żeby nie zabrakło ich w Twojej sypialni, dzięki czemu uzyskasz przyjemne, pachnące naturą i ciepłe wnętrze.

 

Nasz sklep oferuje Państwu sypialnie z czysto naturalnych materiałów, jakimi niewątpliwie są: lite drewno, rattan, bambus, skóra lub różne ich połączenia. Meble wykonane są z najlepszych gatunkowo ekologicznych materiałów. Podstawa ramy łóżka jest zwykle wykonana z litego mahoniowego drewna, na którą naklejane są płyty z kruszonego bambusa (pociętego na paski). Rama często zdobiona jest precyzyjnie plecionym rattanem, liściem bananowca, hiacyntem wodnym lub trawą morską. Wszystkie użyte materiały  są najwyższej  jakości,  po odpowiednich  obróbkach i wysuszeniu przypominają  najtwardsze  drzewo.  Czasami  łoże  jest  wykonane  z  bambusa litego, który jest jednym z najtrwalszych materiałów.

Każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od koneserów klasycznych wzorów, poprzez zwolenników prostoty, minimalistycznego, stonowanego stylu, skończywszy na sympatykach nowych trendów.

 

Dzięki produktom prezentowanym w naszym sklepie zapewnimy Państwu kompleksowe i w pełni funkcjonalne wyposażenie każdej sypialni, zagospodarujemy każdy fragment przestrzeni. Posiadamy w swojej ofercie, obok różnych kolekcji łóżek – komody, lustra, szafki nocne, biblioteczki, konsole, ale także luksusowe akcesoria w postaci lamp, wazonów i innych ozdób, które nadadzą sypialni niepowtarzalny styl i podkreślają ogólne piękno sypialni.

SYPIALNIA

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena
Wieszak z rattanu Fascio Wieszak z rattanu Fascio
Cena: 688,00 zł
Wieszak z rattanu Chiara Wieszak z rattanu Chiara
Cena: 720,00 zł
Wieszak z mahoniu Ramo Wieszak z mahoniu Ramo
Cena: 1 490,00 zł
Wezgłowie z bambusa TSU Wezgłowie z bambusa TSU
Cena: 1 200,00 zł
Wezgłowie z bambusa TAO 226 cm Wezgłowie z bambusa TAO 226 cm
Cena: 1 240,00 zł
Wezgłowie z bambusa Sulawesi Wezgłowie z bambusa Sulawesi
Cena: 890,00 zł
Wezgłowie z bambusa prasowanego SQ-3 Wezgłowie z bambusa prasowanego SQ-3
Cena: 2 192,00 zł
szt.
Wezgłowie z bambusa prasowanego i rattanu Jawa Wezgłowie z bambusa prasowanego i rattanu Jawa
Cena: 1 462,00 zł
szt.
Wezgłowie z bambusa prasowanego Dubai Wezgłowie z bambusa prasowanego Dubai
Cena: 4 540,00 zł
szt.
Wezgłowie z bambusa i croco-rattanu Surya (szerokość 180 cm) Wezgłowie z bambusa i croco-rattanu Surya (szerokość 180 cm)
Cena: 758,00 zł 890,00 zł
szt.
  • promocja

 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl