Zaloguj się

tel.: + 48 501 167 877, + 48 505 095 240

Sypialnia Crystal

Sypialnia to alkowa snu. Zamykasz oczy i odpływasz. Rano budzisz się zrelaksowana(y). Czasami to tylko marzenie, zestresowani zatraciliśmy naturalną umiejętność nocnego wypoczynku. Zadbaj o to, aby sypialnia była tylko sypialnią. Pozbądź się z niej radia, telewizora, komputera. Pamiętaj, że sypialnia ma być miejscem azylu, relaksu a nade wszystko odpoczynku, a nie kolejnym miejscem Twojej pracy. Postaw na naturę, na obecność naturalnych materiałów, które wpływają na nas uspokajająco. Postaraj się, żeby nie zabrakło ich w Twojej sypialni, dzięki czemu uzyskasz przyjemne, pachnące naturą i ciepłe wnętrze.

 

Nasz sklep oferuje Państwu sypialnie z czysto naturalnych materiałów, jakimi niewątpliwie są: lite drewno, rattan, bambus, skóra lub różne ich połączenia. Meble wykonane są z najlepszych gatunkowo ekologicznych materiałów. Podstawa ramy łóżka jest zwykle wykonana z litego mahoniowego drewna, na którą naklejane są płyty z kruszonego bambusa (pociętego na paski). Rama często zdobiona jest precyzyjnie plecionym rattanem, liściem bananowca, hiacyntem wodnym lub trawą morską. Wszystkie użyte materiały  są najwyższej  jakości,  po odpowiednich  obróbkach i wysuszeniu przypominają  najtwardsze  drzewo.  Czasami  łoże  jest  wykonane  z  bambusa litego, który jest jednym z najtrwalszych materiałów.

Każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od koneserów klasycznych wzorów, poprzez zwolenników prostoty, minimalistycznego, stonowanego stylu, skończywszy na sympatykach nowych trendów.

 

Dzięki produktom prezentowanym w naszym sklepie zapewnimy Państwu kompleksowe i w pełni funkcjonalne wyposażenie każdej sypialni, zagospodarujemy każdy fragment przestrzeni. Posiadamy w swojej ofercie, obok różnych kolekcji łóżek – komody, lustra, szafki nocne, biblioteczki, konsole, ale także luksusowe akcesoria w postaci lamp, wazonów i innych ozdób, które nadadzą sypialni niepowtarzalny styl i podkreślają ogólne piękno sypialni.

SYPIALNIA

Sortuj wg: Nazwa produktu | ▲ Cena
Szafka nocna z bambusa Diamante Szafka nocna z bambusa Diamante
Cena: 1 240,00 zł
Wezgłowie z bambusa TAO Wezgłowie z bambusa TAO
Cena: 1 240,00 zł
Szafka nocna z bambusa TSU 2 szuflady Szafka nocna z bambusa TSU 2 szuflady
Cena: 1 280,00 zł
Wezgłowie z bambusa Bandung Bassa 145x100 Wezgłowie z bambusa Bandung Bassa 145x100
Cena: 1 310,00 zł
Wezgłowie z bambusa i croco-rattanu Surya Wezgłowie z bambusa i croco-rattanu Surya
Cena: 1 340,00 zł
szt.
Szafka nocna z rattanu Bamboo Szafka nocna z rattanu Bamboo
Cena: 1 380,00 zł
szt.
Szafka nocna z bambusa Rumba Szafka nocna z bambusa Rumba
Cena: 1 460,00 zł
Szafka nocna z rattanu Cemara Szafka nocna z rattanu Cemara
Cena: 1 480,00 zł
szt.
Wezgłowie z bambusa Cross Wezgłowie z bambusa Cross
Cena: 1 490,00 zł
Lampa z rattanu Robinson Lampa z rattanu Robinson
Cena: 1 490,00 zł
Wieszak z mahoniu Ramo Wieszak z mahoniu Ramo
Cena: 1 490,00 zł
Szafka nocna z bambusa i rattanu Tropicana Szafka nocna z bambusa i rattanu Tropicana
Cena: 1 588,00 zł
szt.

 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl