Opinie o Nas

Koszty dostawy

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

1.    Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz poza jej granice.

2.      Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Koszty dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży. Wskazany koszt, jest kosztem maksymalnym, który po weryfikacji zostaje ustalony indywidualnie dla każdego zamówienia.

3.      Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

4.      Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

4.1.    Przesyłka kurierska.

4.2.    Transport własny Sprzedawcy.

4.3.    Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Poleska 25, 66-400 Gorzów Wielkopolski – w Dni Robocze, w godzinach od 10:00 do 16:00 po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru.

Po dokonaniu płatności przez Kupującego ustalamy z nim warunki transportu i dostarczamy meble w wyznaczone miejsce. Oferowana przez nas usługa transportu realizowana jest przy wykorzystaniu specjalistycznego środka transportu w celu wyeliminowania możliwości uszkodzenia produktu podczas samego transportu oraz jego wniesienia i ustawienia (usługi dodatkowo płatne). Dostawa może być realizowana przez firmę spedycyjną wskazaną przez Kupującego lub jego własnym transportem. W takim przypadku ryzyko uszkodzenia mebli w transporcie ponosi Kupujący a ich rozładunek, wniesienie i ustawienie są w jego gestii. 

5.      Standardowy termin dostawy Produktu do Klienta wynosi 4 miesiące, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Ze względu na sytuację związaną z pandemią termin dostawy może ulec zmianie i wydłużyć się do 12 miesięcy. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 12 miesięcy. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

5.1.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

6.      Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie 12 miesięcy, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 12 miesięcy. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

6.1.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

6.2.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl