Opinie o Nas

Sposoby płatności

SPOSOBY  PŁATNOŚCI:

 

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:

 

1.  Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

 

2.  Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy.

 

       Nazwa firmy: KEMart Marta Safinowska Ewa Rurka s.c.

Adres firmy:  ul. Skwierzyńska 8/5, 53-522 Wrocław

Bank: Alior Bank SA.

Numer rachunku: 83 2490 0005 0000 4500 1274 0707.

 

TERMIN PŁATNOŚCI:

 

1.    W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZEDSIĘBIORCÓW

 

1.  W wypadku Klientów nie będących jednocześnie konsumentami Sprzedawca ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części i to niezależnie od wybranego przez Klienta sposobu płatności w Formularzu Zamówienia oraz faktu zawarcia Umowy Sprzedaży.

 

2.  Klient nie będący jednocześnie konsumentem zobowiązany jest do wykonania swojego zobowiązania z tytułu Umowy Sprzedaży (tj. w szczególności zapłaty ceny i odbioru Produktu) niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

 

3.  Produkty będące przedmiotem Umowy Sprzedaży zawartej z Klientem nie będącym jednocześnie konsumentem pozostają własnością Sprzedawcy do uiszczenia ceny i kosztów dostawy z tytułu Umowy Sprzedaży.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl